Elektrotechnik - JEN RANNÍ

FRÄNKISCHE – dnes již velká rodinná firma založená v roce 1906 a existující již po tři generace vlastníků. Jsme světovou jedničkou v oblasti vývoje, výroby a dodávek technicky špičkových plastových trubek určených především pro strojírenský a automobilový průmysl. Do našeho podniku v Okříškách hledáme spolehlivé a zodpovědné pracovníky, kteří by se stali součástí naší mezinárodní a stabilní firmy.

Náplň práce:

  • návrh konceptu jednoúčelových automatů – elektro část
  • výroba, zapojení, osazení elektro dílu stroje
  • vypracování dokumentace a schémat zapojení
  • tvorba výkresové dokumentace
  • místo výkonu práce: Třebíč

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • znalost vytváření schémat el. zapojení
  • vyhláška 50

Nabízíme:

  • hrubá mzda 28 000 - 32 000 Kč
  • 13. mzda (příspěvek na Vánoce a na dovolenou)
  • roční prémie podle výsledků práce
  • příspěvky na jazykové vzdělávání
  • příplatky za znalost cizích jazyků
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • věrnostní prémie vyplácené dle počtu odpracovaných let
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • možnost služebních cest do zahraničí
  • další možné benefity

Firma: FRAENKISCHE CZ s.r.o.

Kontakt: Markéta SKÝPALOVÁ
U Kapličky 591
67521 Okříšky

Telefon: 568619933

Místo práce: Třebíč

Plat: 28000 - 32000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé