Elektrikář

FRÄNKISCHE – dnes již velká rodinná firma založená v roce 1906 a existující již po tři generace vlastníků. Jsme světovou jedničkou v oblasti vývoje, výroby a dodávek technicky špičkových plastových trubek určených především pro strojírenský a automobilový průmysl. Do našeho podniku v Okříškách hledáme spolehlivé a zodpovědné pracovníky, kteří by se stali součástí naší mezinárodní a stabilní firmy.

Náplň práce:

  • údržba výrobních zařízení
  • odstraňování technických poruch a poruch na elektrických zařízeních
  • práce ve třísměnném provozu (PO - PÁ)

Požadujeme:

  • vyučení v oboru
  • §6 vyhlášky 50/1978 Sb. na vyhrazených elektrických zařízeních
  • znalost strojních a elektrických zařízení
  • schopnost samostatné práce
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • měsíční mzda 23 000 Kč
  • osobní příplatek podle individuálního hodnocení
  • 13. mzda (příspěvek na Vánoce a na dovolenou)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • věrnostní prémie vyplácené dle počtu odpracovaných let
  • 5 týdnů dovolené
  • příplatky za práci o víkendu, práci přesčas
  • dotované závodní stravování (oběd 25 Kč), firemní kantýna
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • dotovaná autobusová doprava do zaměstnání
  • další možné benefity (Cafeterie, slevy u obchodních partnerů..)
  • poskytnutí pracovních oděvů

Firma: FRAENKISCHE CZ s.r.o.

Kontakt: Markéta SKÝPALOVÁ
U Kapličky 591
67521 Okříšky

Telefon: 568619933

Místo práce: Okříšky

Plat: 23000 - 23000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé